O mne

Ahoj a vitajte,

Som človek plný nápadov, nadšený fotograf a milujúci otec.

Kreativita a umenie sú pevne spojené s mojím životom. Prejavovali sa a prejavujú sa u mňa v rôznych podobách. Či už je to kreslenie, ktoré som mal rád na základnej umeleckej škole,  kováčstvo, ktorému som sa vyučil na strednej škole, učiteľstvo výtvarnej, ktoré som študoval na vysokej škole, grafický dizajn, ktorý som vyučoval na strednej súkromnej umeleckej škole, copywriting, do ktorého som zabrdol v reklamnej agentúre, alebo fotografovanie, ktoré vyučujem v súčasnosti a verím, že nikdy neopustí môj život.

Svadobnú fotografiu som si vybral z množstva fotografických žánrov, pretože je to z veľkej časti dokumentárna fotografia. Skĺbenie portrétu a dokumentu, pokoja a dynamického behu deja, spoznávanie nových ľudí a priateľstiev, objavovanie nových miest a krásy detailov. Nadovšetko ale je to fotografovanie oslavy lásky.

Láska je to, čo ma poháňa dopredu vo všednosti dní. Láska mojej manželky. Láska mojich detí. Láska priateľov a blízkej rodiny. Láska vychádzajúca z detských očí. Láska Boha Otca.

 

Svadobný fotograf bb