Referencie

Vždy mám veľkú radosť, keď mi mladomanželia po svadobnom fotení napíšu správu, že sa im fotografie páčili. Je to pre mňa veľmi dôležité vedieť, že moja práca mala zmysel a že sa fotografie páčili. Zároveň je to pre mňa spätná väzba, ktorá ma posúva dopredu. Ďakujem každému, kto mi napíše a ešte viac tomu, kto ma odporúča ďalej. Vždy sa poteším, keď na nejakej svadbe, ktorú fotím, stretnem známe tváre. Tu si môžete prečítať niekoľko ďakovných správ, ktoré som dostal.


Marcelka:

S pár mesačným oneskorením, ale o to úprimnejšie ti chceme Tomáš poďakovať za príjemnú spoločnosť v svadobný deň, žiadne tlaky pri fotení a za prekrásne fotky. Vyberám jednu z našich naj . Popravde až pri prezeraní fotiek som si tu atmosféru užila, prežila, uvedomila si. Výborné sú . Vďaka.

Janka:

Tomáško, stále ich pozeráme, stále sa kocháme, spomíname sú prekrásne, zachytil si emócie, lásku…aj u našich najbližších, waw, fakt krásne zábery neviem sa vynadívať

Schneiderovci:

Tomáško, ďakujeme veľmi pekne za fotky, boli sme nadšení z každej momentky a smiali sme sa a spomínali celý večer. 🙂 Klobúk dole pred tvojou prácou. 🙂

Ruženka a Marek:

ĎAKUJEME krásne Tomáš. Si úžasný fotograf a človek. To, že fotíš nádherné fotky, je úplne jasné, a kto má oči a aspoň malého umeleckého ducha mi dá za pravdu. Musím sa priznať, že keď sme vyberali svadobného fotografa, prešla som si prácu viacerých (tak ako každá nevesta, ale myslím, že v mojom prípade to bolo ešte predsa len poctivejší výber, keďže si rada čo to odfotím 🙂 …No Tvoje fotky sú TOP! Presne ako píšeš, podarilo sa Ti zachytiť nie len to čo vidí oko, ale aj čo človek cíti. A to nedokáže hocikto. Z fotiek ide neskutočný pokoj a keď sa na ne pozrieme máme pocit, že sa cítime ako “v ten deň” + sme nádhernííí :)) Úžasné proste… Obrovská vďaka tiež za pohodový priebeh fotenia, vlastne si nás tak uvolnil, že celý deň bol proste aj vďaka Tebe SKVELÝ!! a za to naozaj tiež veľká vďaka. Želáme Ti veľa veľa úspechov Tomáš, pohodových klientov a tešíme sa na ďalšie milé stretnutie pri “fotke”. 😉 Už teraz sa tešíme.

Janka:

“Nikdy by som nepovedala, že svadobné fotenie môže byť také príjemné“ 

Zuzana:

“Boli sme asi jeden z prvých Tomášových párov, ktoré nafotil. Viackrát sme sa stretli s: „Aké pekné fotky. Kto vás fotil?“ Človek, ktorý nás neusmernil, ktorý veľa nehovoril…takto a takto sa postavte, takto sa tvárte, tu máte veci… Človek, ktorý zachytával, dokumentoval… V tu chvíľu by som povedala, že mojou úlohou nie je vymýšľať rôzne pózy, nech ma fotograf usmerní. No spätne viem, že tak to malo byť a bolo to tak najlepšie. Prečo? Fotky sú plné nás. Sú to naše pocity, myšlienky, rozpaky, úlet. Sme to my, ktorí sme sa nehrali na niečo, čím sme vtedy neboli. Ďakujeme Tomáš za priestor… Je umenie zachytiť správny okamih vyjadrujúci lásku dvoch. A tebe sa to podarilo.”

Janka:

“Ďakujeme za fotky – sú nádherné. Vidieť, že sme mali kvalitného fotografa. Mne sa najviac páčia čierno-biele fotky a hlavne tie z detailami, zachytávajú úžasne atmosféru a majú hĺbku. Mnohé sú hodné na výstavu :)”

Majka:

“Fotky sú bombastické!”

Denisa:

“Tomáško…Veľmi pekne ďakujeme za nádherné fotky. Vybrali sme si super fotografa, ktorý nás do ničoho netlačil, o ktorom sme poriadne nevedeli, ale bol tam a bolo to skvelé 🙂 Ďakujeme”

Zuzana:

“Ďakujeme za krásne fotky a perfektné momentky z našej svadby.”

Janka:

“Keď som si hľadala svadobného fotografa pre náš veľký deň dostala som od priateľov a známych veľa tipov. Prezerala som si jednotlivé fotky rôznych fotografov, ale niečo mi na tých fotkách predsa len chýbalo – od kvality, nápadu, uhla pohľadu. Keď som však uvidela Tomášové fotky tak som si povedala, že to je ono ! A naozaj sme neoľutovali ! Ďakujeme ti Tomáš za nádherné a nápadité fotky z nášho nezabudnuteľného dňa. Spolupráca s tebou bola naozaj výborná. Osobne mám trošku problém pózovať pred kamerou či fotoparátom, ale pri tebe nebol naozaj žiadny problém. Vždy si sa na nás príjemne usmieval, netlačil si nás do žiadnych násilne štylizovaných pozícií, občas sme o tebe ani nevedeli.  Máš naozaj veľký zmysel pre vkus, detail či jednoduchosť. Sme spokojní, že sme si vybrali ako svadobného fotografa práve teba,  a že si nám zvečnil náš najkrajší životný okamih.”

Lívia:

Tomáš ,ďakujeme krásne za super fotky aj za prístup. Sme veeelmi radi, že si nás fotil práve ty. Dúfam,že sa ešte na nejakej párty stretneme .

Filip:

Chceme ti poďakuvať za fotky z našej svadby. Sú úžasné, sme veľmi spokojní. Budeme ťa ďalej určite odporúčať ak sa nás bude niekto pýtať na skvelého fotografa.