svadobny fotograf kremnica
Blog

Prečo mám rád túto fotku #5

Niekedy mám toho fotenia a upravovania toľko, že nestíham, alebo nemám chuť písať blogy. Dnes som si ale trochu času našiel a tak pridávam túto milú fotku zo svadby Filipa a Martinky, ktorá sa konala v roku 2016 v Kremnici. Hostina bola v krásnych priestoroch reštaurácie zlatý strom. Bola to veľmi pekná svadba a fotil som ju rád aj preto, že som sa vďaka tomu vrátil do svojho rodného mesta. 
Počas hostiny mal starejší pripravený aj zábavný program s hrami, ktoré som ešte nezažil na žiadnej svadbe. Pamätám si na plutie cukríkov marshmallow na diaľku, alebo fúkanie balónov pumpou a ich následné praskanie tým, že ich prisadnete. Do súťaže s balónmi boli zapojené aj svadobné mamky a mali z toho kopec zábavy. Ako vidno na fotografii, hra bavila všetkých hostí. 
Niekedy mám pocit, že tí starejší sú taký trapkovia, ktorí hovoria hlúpe vtipy na ktorých sa nik nebaví a vôbec by na svadbe nechýbali. Inokedy, ale chýbajú a ak sú to ľudia, ktorí aj takýmto spôsobom spájajú rodiny je to super. Som rád, že som mohol byť pri tom a zachytiť tento pekný moment, kedy sú svadobné mamky šťastné. Bývajú to totiž veľa krát najsmutnejšie osoby na svadbe.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *