fotograf na svadbu banská bystrica
Blog

Prečo mám rád túto fotku #7

Túto fotografiu mám veľmi, veľmi rád, pretože zachytáva osobu a osoby, ktoré milujem najviac na svete. Mohol by som sa na ňu pozerať hodiny.

Zároveň je to fotka zo svadby našej veľmi dobrej priateľky, ktorá sa konala na Donovaloch v penzióne Zornička. K tejto fotografii sa mi však hodí ešte jedna fotografia, ktorú prikladám pod tento text. Pred začiatkom obradu, ktorý sa konal na neďalekej lesnej čistinke, sa obloha zatiahla a všetkým hosťom bolo jasné, že sa schyľuje k poriadnej letnej búrke. Pravdepodobne by samotný obrad trval aj dlhšie, no po mladomanželskom bozku sa z neba začala liať z oblohy láska (spolu s kvapkami) a tak ho starosta ukončil slovami „Bežte sa skryť, je to právoplatné“. Verím, že sa vďaka tejto búrke svadba vryla zúčastneným do pamäte. To, ako sme všetci bežali bol skutočne nezabudnuteľný zážitok.

fotograf na svadbu, fotograf na svadbu zvolen, krasna svadba, svadba, svadba banskobystricky kraj, svadba kremnica, svadba zlasty strom, svadba zvolen, svadobný fotograf, svadobný fotograf banská bystrica, svadobný fotograf bb, svadobny fotograf Kremnica, svadobný fotograf zvolen

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *