Tancujúca černoška má krásne spoločenské šaty na svadbu a je na svadbe v zámockom hotely Galícia Nueva
Blog

Ste nádherní. Nezáleží aké šaty si na svadbu oblečiete.

Prečo mám rád túto fotku #8

Pozerám sa na túto fotografiu a rozmýšľam, prečo sa mi páči. Je to tým, aké spoločenské šaty si odfotená slečna vybrala na svadbu? Alebo svetlami, farebnosťou fotografie, atmosférou fotografie? Apriznávam sa, že vlastne ani neviem, či viem presnú odpoveď. Fotografia je zo svadby, ktorá sa konala na zámockom hotely Galícia Nueva pri Lučenci, kde dve tretiny hostí boli zo zahraničia, presnejšie z Francúzka. Bol som šťastný, že som mohol byť na tejto svadbe ako svadobný fotograf. Anna a Maxim boli skvelí.

Asi by väčšina z vás tipovala, že táto krásna žena nie je Slovenka a možno to je na tej fotke to, čo sa mi páči. Že je vlastne úplne jedno či je niekto zo Slovenska, z Francúzka, alebo odkiaľkoľvek. Je jedno, či ste mladí, alebo starí, akú máte farbu pleti, alebo aké spoločenské šaty ste si na svadbu zobrali. Nie sú dôležité ani tie ďalšie veci, ktoré môžu vytvárať medzi nami priepasti.

Je absolútne nepodstatné odkiaľ ste, či ste bohatí alebo chudobní, či máte svadbu v Banskej Bystrici, v Prievidzi, alebo v nejakej malej dedinke pri Žiari nad Hronom. Či si prenajímate ako svadobné auto luxusnú limuzínu, alebo poprosíte svojho bratranca, aby vám robil na svadbe šoféra.Či sa cítite byť túční, alebo ste príliš chudí, či vám chýba jeden zub, alebo možno celý chrup.

Všetci ľudia sme krásni. A keď sa zabávame a tešíme sa z niekoho lásky tancom, sme ešte krajší. Často žasnem nad tým, akí sme my ľudia nádherní. A pozor, nehovorím teraz iba o ženách, všetci ľudia sú krásni. Veľmi sa teším, že ako svadobný fotograf môžem fotiť aj svadobných hostí. Ja neviem, kto je žena na fotke a pravdepodobne ju už nikdy v živote neuvidím, ale viem, že je krásna. Dúfam, že jej to raz niekto povie. Alebo aj viac krát.